• Slide 01
  • images/top_slider/ameryka_top_01.jpg
  • Slide 03
  • Slide 04
  • Slide 05

Dovolená v Beskydech

Dovolená vhodná pro všechny věkové kategorie, kdy si chcete odpočinout, načerpat nové síly a  užít si dovolenou podle svých představ.


Nabízíme Vám pestrou nabídku pobytových balíčků pro Vaši dovolenou po celý rok - u nás si užijete zimní i letní dovolenou, pobyty o jarních prázdninách, Velikonočních prázdninách a další. 

V nabídce najdete nejen pobyty pro rodiny s dětmi, ale např. také pro páry , seniory.

  • Rodinný balíček
  • Balíček pro seniory 55*
  • Balíček pro páry
  • Léto 2016

 

Vyberte si z naší nabídky pobytových balíčků ještě dnes.

 

 

Karta

Hotel Stará Ameryka se nachází v podhůří Těšínských Beskyd na okraji Jablunkova. Jedná se o 3*hotel se stylovou restaurací a největší krytou dětskou hernou v Beskydech. Naleznete zde ideální místo pro rodiny s dětmi, jednotlivce, seniory, firemní a školící akce, skupinové pobyty.

Nově postavený hotel s kapacitou 30 lůžek  je postaven na místě původní chátrající budovy, která sloužila jako ubytovna a restaurace.  Pokud se rozhodnete strávit v areálu Ameryka celou dovolenou, tak se určitě nebudete nudit, protože kromě rodinného hotelu, stylové restaurace a dětské herny Vám pobyt zpříjemní wellness centrum se saunou a vířivkou. V těsné blízkosti areálu je také letní koupaliště, dětské lanové centrum, hřiště na beachvolleyball, bowling. Hotel můžete využít jako výchozí místo k pěším vycházkám a tůrám po Těšínských Beskydech, další výlety můžete podniknout na kolech po okolních cyklostezkách. V zimním období si určitě vyberete nejeden z četných lyžařských areálů či trasy na běžkách v okolí.

Hotel je přizpůsoben také k pořádání rodinných, firemních a vzdělávacích akcí. Samozřejmostí je profesionální cateringové zázemí a možnost větších akcí v sále pro 80 osob.

Ve stylové restauraci si můžete pochutnat na některé z místních gorolských specialit, ochutnat místní pivo Koníček či posedět u kávy nebo čaje. Posezení s obsluhou Vám nabízíme také ve velké dětské herně, kde všichni mohou strávit příjemné chvíle. 

V průběhu celého roku v rámci hotelu funguje Dětské centrum Ameryka, které pořádá celou řadu aktivit pro rodiče s dětmi. Zároveň hostům nabízí služby jako jsou animační programy pro děti, cvičení pro děti, různé rozvojové kurzy pro děti, hlídání dětí, program pro děti během oslav, organizaci dětských oslav, apod.

V celém hotelu je k dispozici wifi připojení. Parkoviště zdarma je přímo u hotelu.

Hotel je bezbariérový. Stravovací, ubytovací i ostatní služby jsou přístupné pro osoby se zdravotním postižením. Všechna podlaží hotelu jsou přístupná bezbariérově díky výtahu.