• Slide 01
  • images/top_slider/ameryka_top_01.jpg
  • Slide 03
  • Slide 04
  • Slide 05

Firemní vzdělávání a akce

Přijměte pozvání na uspořádání svých firemních akcí nebo vzdělávání v naší specializované školicí místnosti, kompletně vybavené audiovizuální technikou.

Náš hotel nabízí také speciální vzdělávací prostory a vybavení pro neformální vzdělávání mladých.

Samozřejmostí je profesionální cateringové zázemí a možnost větších akcí v sále až pro 80 osob

Večer si můžete odpočinout v našich dvou vířivkách, sauně, lapidáriu nebo na masáži.

Příjemný dojem z celého vzdělávání umocní atmosféra naší stylové gorolské restaurace s tradiční místní kuchyní.

Pro večerní relax máme k dispozici stůl na ping-pong, stolní fotbal a šipky.

V případě příznivého počasí je možno část vzdělávání přesunout do okolí hotelu, kde je k dispozici lanové centrum, beachvolejbalový kurt. Cca 50 metrů od hotelu je bowling.

Dle Vaši potřeb Vám rádi zajistíme doprovodný program, prožitkovou pedagogiku, teambuilding, zábavně vzdělávací akci nebo outdoor kurz.

Disponujeme také vlastním týmem lektorů a expertů z praxe.

 

Karta

Hotel Stará Ameryka se nachází v podhůří Těšínských Beskyd na okraji Jablunkova. Jedná se o 3*hotel se stylovou restaurací a největší krytou dětskou hernou v Beskydech. Naleznete zde ideální místo pro rodiny s dětmi, jednotlivce, seniory, firemní a školící akce, skupinové pobyty.

Nově postavený hotel s kapacitou 30 lůžek  je postaven na místě původní chátrající budovy, která sloužila jako ubytovna a restaurace.  Pokud se rozhodnete strávit v areálu Ameryka celou dovolenou, tak se určitě nebudete nudit, protože kromě rodinného hotelu, stylové restaurace a dětské herny Vám pobyt zpříjemní wellness centrum se saunou a vířivkou. V těsné blízkosti areálu je také letní koupaliště, dětské lanové centrum, hřiště na beachvolleyball, bowling. Hotel můžete využít jako výchozí místo k pěším vycházkám a tůrám po Těšínských Beskydech, další výlety můžete podniknout na kolech po okolních cyklostezkách. V zimním období si určitě vyberete nejeden z četných lyžařských areálů či trasy na běžkách v okolí.

Hotel je přizpůsoben také k pořádání rodinných, firemních a vzdělávacích akcí. Samozřejmostí je profesionální cateringové zázemí a možnost větších akcí v sále pro 80 osob.

Ve stylové restauraci si můžete pochutnat na některé z místních gorolských specialit, ochutnat místní pivo Koníček či posedět u kávy nebo čaje. Posezení s obsluhou Vám nabízíme také ve velké dětské herně, kde všichni mohou strávit příjemné chvíle. 

V průběhu celého roku v rámci hotelu funguje Dětské centrum Ameryka, které pořádá celou řadu aktivit pro rodiče s dětmi. Zároveň hostům nabízí služby jako jsou animační programy pro děti, cvičení pro děti, různé rozvojové kurzy pro děti, hlídání dětí, program pro děti během oslav, organizaci dětských oslav, apod.

V celém hotelu je k dispozici wifi připojení. Parkoviště zdarma je přímo u hotelu.

Hotel je bezbariérový. Stravovací, ubytovací i ostatní služby jsou přístupné pro osoby se zdravotním postižením. Všechna podlaží hotelu jsou přístupná bezbariérově díky výtahu.